تاریخچه ساخت ورق روغنی

یک فرآیند ثبت شده برای نقاشی از فولاد گالوانیزه
در اواسط دهه 1960 ، دانکن گالوانیزه امکانات قیمت ورق رنگی معماری را که نقاشی از فولاد گالوانیزه می تواند برای جامعه ساختمان به وجود آورد ، شناخت. ما با دقت تحقیق ، آزمایش و سپس فرآیند Colorgalv را تحت شماره ثبت اختراع شماره 5641543 ایالات متحده ثبت کردیم. نتیجه: نتیجه؟ ما به اولین گالوانیزه در آمریکای شمالی تبدیل شدیم که با موفقیت با استفاده از گالوانیزه گرم کردن ، گرم شد.تمام کارها در یک محیط پیشرفته پوشش در محیط کاملاً کنترل شده انجام می شود. هیچ چیز برای شانسی باقی نمانده است! و از آنجا که Colorgalv یک سیستم پوشش فلزی با کاربرد کارخانه است ، شما می توانید بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی سال ورق روغنی فولاد خود را رنگ آمیزی کن

ورق روغنی شدن یک فرایند کامل است

محافظت از خوردگی فولاد در انتخاب رنگ شما با Duncan Colorgalv ، محدوده رنگ قیمت ورق روغنی محافظت در برابر خوردگی فولاد شما نامحدود است یک سیستم تمام شده فلزی گارانتیColorgalv در هر رنگی موجود است و به مدت بیست سال در برابر زنگ زدگی تضمین شده است ، کلورگالف از معماری ورق روغنی و مهندسی جامعه در شمال شرقی با سیستم اتمام طولانی فلز استفاده می کند که پوشش های محافظ را با زیبایی شناسی اتمام های معماری ترکیب می کند.

استاندارد طلا برای پوشش فولاد گالوانیزه گرم Dip
از سال 1963 ، Colorgalv استاندارد طلا برای پوشش های مرکزآهن معماری با کارایی بالا بوده است.تجربه ای که می توانید روی آن حساب کنید
با بیش از 55 سال تجربه در زمینه نقاشی و گالوانیزه فولاد ، می توانید  ورق روغنی با اطمینان خاطر داشته باشید که شرکتی در تجارت از سال 1890 در پشت کار ما ایستاده تا از ماندگاری نصب شما اطمینان حاصل کند.

COLORGALV را بگذارید تا برای شما کار کند
با گالوانیزه دانکن در شماره 1-800-638-1011 تماس بگیرید و این فرایند نقاشی شده با فولاد گالوانیزه ثبت شده را در مشخصات پروژه خود بگنجانید.
رنگ ورق فولادی گالوانیزه با شیب داغ با استفاده از یک حمام فلزی Zn-Ti مایع ، اتمسفر هوا و کنترل دمای حمام به عنوان تنها پارامتر آزمایشی به روش تکراری تنظیم شد. رنگ آمیزی فقط برای نمونه هایی که در هوا خنک شده اند یافت می شوند و داخل آن روی مایع حاوی Ti ورق روغنی قرار می گیرند. برای نمونه های غوطه ور شده حاوی Zn حاوی TiTp با قطر 0.15 وزنی ، رنگ در زیر دمای حمام 792 K (519 درجه سانتیگراد) فلزی (خاکستری) باقی ماند. در 814 K زرد ، بنفش در 847 K ، و رنگ آبی در 873 K. زرد بود با افزایش دمای حمام ، ضخامت لایه چسبنده Zn-Ti به تدریج از 52 به 32 میکرومتر کاهش می یابد ، در حالی که ضخامت لایه بیرونی TiO2 بیرونی به تدریج از 24 به 69 نانومتر افزایش یافته است. به دلیل آلودگی آلومینیوم حمام روی ، یک لایه نازک (تقریبا 2 نانومتر) غنی از آلومینا بین لایه TiO2 بیرونی و لایه داخلی ماکروسکوپی روی یافت می شود. ثابت شده است که تغییر رنگ با تشکیل لایه نازک بیرونی TiO2 اداره می شد. رنگهای مختلف بسته به ضخامت این لایه نمایان می شوند ، بیشتر به دلیل تداخل مخرب نور مرئی در این لایه شفاف. یک مدل پیچیده برای توضیح نتایج با استفاده از روابط شناخته شده ترمودینامیک شیمیایی ، چسبندگی ، جریان گرما ، سینتیک واکنشهای شیمیایی ، انتشار و نوری ساخته شد.
کویل گالوانیزه یک صفحه فولادی نازک است که در آن یک صفحه فولادی نازک ورق روغنی در یک حمام روی مذاب غوطه ور می شود تا لایه ای از روی سطح را به آن بچسباند. فولاد گالوانیزه یک روش درمانی سطح است که لایه ای از روی سطح را پوشش می دهد فلز ، آلیاژ یا مواد دیگری برای زیبایی شناسی ، جلوگیری از زنگ زدگی و موارد مشابه. روش اصلی مورد استفاده گالوانیزه گرم است. روی به راحتی در اسید و محلول در قلیاییها محلول است ، بنابراین به این فلز آمفوتریک گفته می شود. روی به سختی در هوای خشک تغییر نمی کند. در هوای مرطوب ، یک فیلم کربنات روی متراکم روی سطح روی تشکیل می شود. در جو حاوی دی اکسید گوگرد ، سولفید هیدروژن و دریایی ، مقاومت در برابر خوردگی ورق روغنی روی ضعیف است ، به خصوص در جو حاوی درجه حرارت بالا و رطوبت زیاد حاوی اسید آلی ، پوشش روی به راحتی خورده می شود. پتانسیل استاندارد الکترود روی -0.76V است. برای بسترهای فولادی ، روکش روی یک پوشش آندی است. بیشتر از آن برای جلوگیری از خوردگی فولاد استفاده می شود.  ورق روغنی عملکرد محافظ آن با ضخامت پوشش رابطه بسیار خوبی دارد. پس از غیرفعال کردن ، رنگرزی یا پوشش فتوسنتز ، پوشش روی می تواند به طور قابل توجهی محافظت و خاصیت تزئینی آن را بهبود بخشد.

نوشته شده توسطstudstehran

نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *